O koszulkach

momneta wear

Rozmiary

Orientacyjne wymiary podawane w centymetrach.

 

Wykonana z najwyższej jakości bawełny czesanej o dużej gęstości tkania oraz niespotykanej gładkości i miękkości. Wąska lamówka z dodatkiem 5 % elastanu.  

 

100% bawełna, wykończenie silikonowe, Single Jersey

Gramatura:

- dla koszulek w rozmiarach XS, S, M, L, XL, XXL: 200 g/m;

- dla koszulek w rozmiarach 3XL i 4XL: 160 g/m.

 

Jakościowo koszulki o wysokiej gramaturze. Okrągłe wycięcie, podwójne szwy, wzmacniający ramienny pasek, korpus bez szwów. Wyróżniają się świetną jakością materiału i szycia.

 

Koszulki nie prześwitują i są po prostu trwałe. Specjalny sposób barwienia gwarantuje ich 100% odporność na utratę koloru z biegiem czasu. Gwarantujemy, iż koszulka w rozmiarze XL nie zmieni się w koszulkę rozmiaru S po praniu. Czarna koszulka pozostaje czarną, a nie zamienia się w białą z czerwonymi słonikami.

 

Kolory koszulek mogą nieco odbiegać od tych w rzeczywistości. Zawsze staramy się maksymalnie przybliżyć ich barwy na zdjęciach, aby były jak najbardziej podobne do tych, które widzi ludzkie oko. Mogą się jednak zdarzyć drobne różnice wynikające np. z ustawień Twojego monitora.

 

Zamawiając koszulkę Momneta, zamawiasz tylko koszulkę, bez metki Mo (na sznurku) widocznej na zdjęciach.

Momneta

niepowtarzalne koszulki

MOMNETA to ubrania przeznaczone dla ludzi, którzy chcą się wyróżnić z tłumu. Niebanalne wzory, dbałość o szczegóły oraz klasyczne kolory - to głównie cechy naszych ubrań.

Wideo

z sesji zdjęciowej