Jak zamówić?

momneta wear

Jak złożyć zamówienie?

  1. Wybierz interesującą Cię koszulkę, dostępną na podstronie Koszulki.
  2. Kliknij na zielony przycisk "Kup teraz" dostępny pod opisem koszulki. Przejdziesz na listę naszych aukcji na Allegro. Każda aukcja to inny rozmiar, dlatego jeśli chcesz zamówić koszulkę w rozmiarze np. M, kliknij w aukcję o tytule roz. M.
  3. Zamów koszulkę za pośrednictwem Allegro, podając w tytule zamówienia nazwę interesującej Cię koszulki.

 

Wysyłka

W 99% przypadków towar wysyłamy w przeciągu 2-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku chwilowego braku towaru na stanie (o czym klient zostaje bezzwłocznie powiadomiony) wysyłka zamówienia nastąpi najpóźniej do 30 dni kalendarzowych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W każdej chwili można upewnić się co do czasu oczekiwania na produkt, dzwoniąc pod numer tel. kom. 601 360 084.

 

Każdy klient ma możliwość zwrotu zakupionej, nieużywanej koszulki bez podania przyczyny do 10 dni roboczych. Sprzedaż koszulek odbywa się wyłącznie za pośrednictwem serwisu Allegro.

Opcje i koszt wysyłki podane są w opisach aukcji.

Momneta

niepowtarzalne koszulki

MOMNETA to ubrania przeznaczone dla ludzi, którzy chcą się wyróżnić z tłumu. Niebanalne wzory, dbałość o szczegóły oraz klasyczne kolory - to głównie cechy naszych ubrań.

Wideo

z sesji zdjęciowej