O Momnecie

momneta wear

Niebanalne wzory, dbałość o szczegóły oraz klasyczne kolory - to głównie cechy ubrań Momneta.


Momneta Textylia


Nie lubimy się rozpisywać, dlatego informacje o naszych ubraniach zawrzemy w kilku zdaniach. Produkty oferowane przez sklep internetowy momneta.pl są najwyższej jakości. Gwarantujemy, że będziesz bardzo zadowolony z zakupów. 100% najwyższej jakości bawełny oraz nietuzinkowe wzory powodują, że ubrania marki Momneta są czymś wyjątkowym. Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu, to świetnie trafiłeś. Po prostu styl, szyk i fason w najekskluzywniejszym wydaniu.

 

Wykonana z najwyższej jakości bawełny czesanej o dużej gęstości tkania oraz niespotykanej gładkości i miękkości. Wysoką jakość koszulki dopełnia mocny i gruby ściągacz pod szyją, a także brak bocznych szwów. Koszulki nie prześwitują i są po prostu trwałe. Specjalny sposób barwienia gwarantuje ich 100% odporność na utratę koloru z biegiem czasu. Gwarantujemy, iż koszulka w rozmiarze XL nie zmieni się w koszulkę rozmiaru S po praniu. Czarna koszulka pozostaje czarną, a nie zamienia się w białą z czerwonymi słonikami.

 

Zapraszamy do zakupów!

Momneta

niepowtarzalne koszulki

MOMNETA to ubrania przeznaczone dla ludzi, którzy chcą się wyróżnić z tłumu. Niebanalne wzory, dbałość o szczegóły oraz klasyczne kolory - to głównie cechy naszych ubrań.

Wideo

z sesji zdjęciowej